Důkladná kontrola stavu ojetého vozu

Můžete si u nás objednat 4 druhy kontroly aut v závislosti na Vaších přáních, požadavkách a cenové kategorii vozu:

ZÁKLADNÍ
1500 Kč

Doporučeno pro vozy s rozpočtem do 75 tis. Kč.

Zahrnuje:

Vnější a vnitřní detailní prohlídka karoserie, interiéru a technické části vozidla

- Zkušební jízda

Tato kontrola Vám umožní posoudit obecný technický stav vozu, nutnost naléhavých investic, množství koroze a existence vážných poškození.

OPTIMÁLNÍ
2000 Kč

Doporučeno pro vozy s rozpočtem 75-200 tis. Kč.

Navíc od Základní:

Měření tloušťky laku 

- Počítačová diagnostika (čtení chyb z jednotek)

- Předběžná kontrola VIN kódu ve veřejných databázích 

Tato kontrola mj. umožní podrobnější zhodnocení stavu karoserie na přítomnost lakovaní po opravách a autonehodách, a zároveň i hlubší pohled na technické opotřebení.

MAXI
3000 Kč

Doporučeno pro vozy s rozpočtem 200-500 tis. Kč.

Navíc od Optimální:

Podrobnější počítačová diagnostika (údaje o funkčností vstřikovačů, DPF filtru, turbomychadla, automatické převodovky, čtení stavu nájezdu z jednotek u kterých to jde, atd.)

- Prohlídka dokumentace vozidla

- Kompletní kontrola elektroniky (senzory, adaptivní tempomat, hlídání jízdních pruhů, kamery atd.)

Při této prohlídce získáte podrobnější přehled o technickém stavu vozu a kontrolu shody údajů o autě uvedených v inzerátu.

PREMIUM
5000 Kč

Doporučeno pro vozy s rozpočtem nad 500 tis. Kč.

Navíc od Maxi:

- Priorita prohlídky (zprocesování do 1.5 dne od okamžiku objednávky)

Podrobné zhodnocení kosmetického stavu karoserie a interiéru s odhadem nákladů na renovaci (mnohem podrobnější zpráva o kosmetickém stavu)

- Doprovod při procesu nákupu auta do 1 hodiny včetně seznámení s kupní smlouvou v ceně. V případě potřeby v online formátu. Nezahrnuje registraci vozidla na úřadě.

Nejrychlejší a nejdetailnější prohlídka vozu, součástí které je i doprovod při nákupu auta.

  • K dispozici je také služba "Expert na den", která zahrnuje neomezený počet prohlídek v rámci 1 pracovního dne (8 hodin). V ceně je zahrnuta i cesta vozem experta do 50 km (cesta navíc dle ceníku). Cena služby je 8 000 Kč za celý den.
  • Jakákoliv prohlídka může proběhnout spolu s Vámi anebo v případě Vaší nepřítomnosti Vám bude poskytnutý video/foto report, který sdílíme přes WhatsApp / Telegram.
  • Pokud si objednáte kontrolu Optimální, Maxi nebo Premium, ale vůz neprojde testem v dřívější fázi, pak se platí ten typ prohlídky, na kterém byla kontrola ukončena.
    Příklad: Objednali jste si Optimální, ale už na vnější kontrole je jasné, že máme před sebou "autovrak". V této situaci zaplatíte jen za ZÁKLADNÍ balíček.
  • Na kontrolu po České republice a Slovensku vždycky odjíždí nejbližší specialista k místu prohlídky. Na kontrolu mimo ČR nebo SR vždy odjíždí specialista z Prahy.
  • Za cestu mimo město, kde alokuje specialista, se účtuje 10 Kč / 1 km (tam a zpátky). Cesta se započítává z centra města odjezdu do místa příjezdu podle Google Maps nebo Waze.
  • U cest nad 1000 km nebo 10 hodin celkem, účtuje se příplatek 2000 Kč.
  • K jakékoliv kontrole můžete získat Cebia Autotracer report za zvýhodněnou cenu 450 Kč (standardní cena 600 Kč).

Objednejte si kontrolu stavu ojetého vozu ihned