Proč neděláme výběr auta "na klíč"?

31.08.2019

Milé přátelé, občas se nás ptáte, proč neděláme výběr auta tzv. "na klíč" (když se platí určitá částka za výběr, kontroly a nákup auta bez ohledu na počet kontrol a výjezdů). My totiž považujeme tento způsob spolupráci za nevýhodný pro Vás. Experti, co fungují tímto způsobem, se vždy budou snažit zbavit se Vás co nejrychleji. Proč by utráceli svůj čas na hledání vhodných nabídek na internetu, telefonáty, ježdění po celé republice a dál, důkladné kontroly, pokud dostanou stejnou částku? Je mnohém jednodušší zajet do nejbližšího velkého bazaru a najít něco tam. Nevadí, že zákazník dostane špatné auto nebo zaplatí za to podstatně víc, než někde jinde.

Našim hlavním cílem je najít pro Vás nejlepší nabídky na trhu. A to nejen z hlediska stavu, původu a historie vozů, ale i s hlediska adekvátní tržní ceny. Občas se stane, že hned první vůz bude vhodný na nákup. Ale občas se musíme podívat i na 5 nebo i více aut, abychom vybrali něco dobrého. Proto nejde spočítat průměrnou cenu výběru auta. Platí se u nás dle množství kontrol a délky trasy, totiž dle provedené práce.

Právě teď hledáme auto pro kolegů a trvá to už přes měsíc. Podívali jsme se na 9 aut a stále nic nezakoupili. Výběr auta není tak jednoduchý, jak se může zdát na první pohled.

Přejeme Vám vše nejlepší.

Další překupník veze autičko na kšeft :)